Úvodní stránka

Školní jídelna PL2

 
 Ochutnávka obědů 13.11.2018
 

Dobry den,

dnes jsem byla v cervene tride na ochutnavce obedu. Moc se mi libilo jak byly deti hodni a pani ucitelky mely vse pod perfektni kontrolou.

Polevka byla zeleninova a dobra, vetsina deticek ji snedla (prekvapive). K hlavnimu jidlu bylo Pecene verpve maso s houskovym knedlikem a zelim, jidlo bylo chutne a porce byla primerena, Ale masa a stavy mi prislo na taliri hrozne malo, takze po par soustech to byly vice mene suche knedliky se zelim, coz hodne deti nepapalo.

S pozdravem,

Irena Little

Komentář k ochutnávce

Dobrý den,

posílám vyjádření k ochutnávce:

Vydávané porce odpovídají normativu školního stravování pro danou věkovou kategorii, paní kuchařka má na výdej masa naběračku s integrovanou váhou, takže gramáž masa je dodržována,
stejně tak je to se šťávou či omačkou. Vzhledem k tomu že při ochutnávce byla k masu lehce zahušťěná šťáva a ne hustá omáčka, předpokládám, že houskové knedlíky nasákly šťávu, než si je děti donesly ke stolečkům a na pohled vypadalo, že mají suché knedlíky.
Děti mají každý den možnost si přidat podle chuti kompletní oběd včetně masa a věřím, že pokud by děti vracely knedlíky proto, že jsou suché paní učitelky by upozornily paní kuchařku, případně kontaktovaly přímo mne.
Při příští ohutnávce by bylo fajn na konkretní připomínku rovnou upozornit na místě.

Každopádně děkuji za kladné hodnocení chuti oběda, jsem ráda, že maminka ochutnala a nezávisle posoudila.

Mecerodová

 

Plnění spotřebního koše

SEZNAM ALERGENŮ

 
Operační program lidské zdroje